Dnia 20 listopada 2019r. w grupie maluszków 3b odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, na którą przybyli rodzice. Dzieci zaprezentowały bogatą część artystyczną – wiersze, piosenki, instrumentacje, tańce. Część artystyczna bardzo podobała się rodzicom,a oklaskom nie było końca.

Przed złożeniem deklaracji przystąpienia do grona przedszkolaków, rodzice zapewnili dzieci o swojej miłości i trosce w każdym momencie ich życia. Akt ślubowania w imieniu wszystkich rodziców odczytała przewodnicząca Rady Rodziców – pani Edyta Majchrowska.

Później pozostało tylko dzieciom złożyć stosowne przyrzeczenie, w którym zapewniali, że będą przestrzegać reguł panujących w przedszkolu, pilnie się uczyć i słuchać swoje panie.

Następnie nastąpił moment pasowania, którego dokonała pani dyrektor Ewa Adamska, a wychowawczynie – Magdalena Graczyk i Ewelina Pilarska serdecznie gratulowały dzieciom. Milusińscy obdarowani dyplomami, pamiątkowymi sowami zostali uwiecznieni na wspólnym grupowym zdjęciu. Następnie maluszki – prawdziwe przedszkolaki udały się do sali na poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

111415202224282930384151537374808992