Współpraca z Rodzicami odnośnie wychowania zdrowotnego dzieci i dbania o ich sprawność fizyczną, zaowocowała fantastycznym spotkaniem z trenerami i kolarzami z LMKS Wieluń. Gośćmi w przedszkolu w grupie 4 (a) był Pan Paweł Wójcik były kolarz  oraz Pan Michał Kuś trener LMKS. Dzieci uczestniczyły w treningu przeprowadzonym przez instruktorów kolarstwa, wykonywały ćwiczenia rozgrzewające, rozciągające mięśnie, ćwiczyły koordynację wzrokowo - ruchową i sprawność motoryczną. Sportowcy opowiedzieli dzieciom, czym zajmują się na co dzień, zaprezentowali sprzęt sportowy w sali treningów LMKS. Wielką atrakcją była możliwość przymierzania kasku, próby jazdy na rowerze treningowym, badania pulsu, oglądania medali i dyplomów zawodników kolarstwa. Podziwiamy trenerów za ich pasje, odwagę i siłę charakteru.

PB211364

PB211306PB211309PB211316PB211356